Obecnie coraz więcej działalności przenosi się do Internetu. Jest to naturalne zjawisko, ponieważ zaoszczędza czas i sprawia, że możemy zamówić towar, którego potrzebujemy nie wychodząc z domu. Czy jest to dobre rozwiązanie w przypadku zakupu mebli? A może warto zobaczyć je na żywo przed dokonaniem zakupu?

Zalety obejrzenia mebli na żywo przed zakupem

Mimo coraz większej liczby sklepów internetowych nadal wielu naszych klientów docenia możliwość obejrzenia ekspozycji osobiście. W przypadku mebli wypoczynkowych jest to zrozumiałe, ponieważ ważny jest nie tylko estetyczny wygląd, który wkomponuje się do reszty wystroju salonu czy sypialni, ale również wygoda. Właśnie dlatego przed wizytą w salonie, sugerujemy klientom, by przygotowali się do niego. Mamy tutaj na myśli zastanowienie się nad funkcjonalnością narożnika czy wersalki – mebel może pełnić funkcję rekreacyjną, ale często ma także służyć do spania. Kolejną kwestią jest dopasowanie do stylistyki otoczenia, czyli ustalenie, jaki rodzaj i rozmiar mebla najlepiej wkomponuje się w daną przestrzeń. I ostatnia rzecz, czyli wygoda. Warto ustalić, jakie oczekiwania ma każdy z domowników. Zebranie tych informacji ułatwi wizytę w naszym salonie. Znając oczekiwania, wskażemy Państwu propozycje najlepszych rozwiązań, dzięki czemu wybór wymarzonego mebla będzie prosty. Oprócz wrażeń wizualnych zapewniamy także możliwość przetestowania naszych produktów – sprawdzenie, czy fotel bądź łóżko są miękkie często rozwiewa wątpliwości dotyczące wyboru. Dodatkowo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jesteśmy gotowi do prezentacji mebli przez siedem dni w tygodniu.

Czy zakup mebli przez Internet to zły pomysł?

Nasi klienci to osoby z różnych części kraju czy zagranicy. Do salonu zapraszamy wszystkich, ale zdajemy sobie sprawę, że pokonanie dużej odległości może być uciążliwe. Właśnie dlatego przyjmujemy również zamówienia drogą telefoniczną lub mailową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wielu zadowolonym klientom takie rozwiązanie świetnie się u nas sprawdza.

Sposób zakupu zależy od preferencji i możliwości. Najważniejsze, by planowany zakup był przemyślany pod kątem odpowiedniego dobrania go do stylistyki pomieszczenia czy dokonanych pomiarów. Służymy pomocą i chęcią doradzenia zarówno osobiście, jak i telefonicznie czy mailowo.