WYPRZEDAŻ ekspozycji

Zapraszamy codziennie również w sobotę i każdą niedzielę - przed przyjazdem prosimy o kontakt
JESTEŚMY POLSKIM PRODUCENTEM, WSPIERAJ RODZIME RZEMIOSŁO.
Wybierając produkty i usługi polskich rzemieślników chronisz miejsca pracy i wspierasz polskich producentów.
Już dzisiaj zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy szeroki wybór mebli tapicerowanych.

Narożniki tapicerowane od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej

Narożnik pozwala na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni, którą dysponujemy. Może służyć nam zarówno w trakcie dnia, jako miejsce relaksu i odpoczynku oraz podczas nocy, kiedy po rozłożeniu zamieniamy go w łóżko. Narożnik rozkładany jest częstym elementem występującym we współczesnych wnętrzach, pełniący funkcję dekoracyjną i praktyczną jednocześnie. Jest to flagowy produkt naszej firmy, który wytwarzamy już od ponad 30 lat.

Narożnik tapicerowany i jego zastosowanie

Przed zakupieniem narożnika należy zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Przede wszystkim, w jakim celu będziemy używać naszego mebla? Czy będzie on tylko i wyłącznie wykorzystywany np. do relaksu w ciągu dnia jako jeden z elementów kompletu wypoczynkowego podczas oglądania telewizji, do przyjmowania gości lub grania w gry. Wtedy wystarczy nam jego mniejsza wersja. Jeśli natomiast ma to być narożnik z funkcją spania i pojemnikiem, wtedy należy zdecydować się na jego większą wersję. Będzie ona lepsza w użytkowaniu. W szczególności w takiej sytuacji przyda się pojemnik, w którym możemy schować pościel. Ważne jest, aby swoim stylem i designem pasował także do innych mebli w salonie, jak pufy czy fotele.

Narożnik tapicerowany do salonu na zamówienie z Kalwarii Zebrzydowskiej

Wykonywanie mebli na zamówienie ma wiele zalet. Przede wszystkim mamy pewność, że będą one idealnie dopasowane do naszego wnętrza dzięki czemu unikniemy niepotrzebnego potykania się o wystające boki, które nieopatrznie nie będa mogły wkomponować się do całości. Wykonujemy nowoczesny narożniki z funkcją spania z wyspą dające możliwość rozłożenia w systemie tzw. szuflada-pongo oraz pojemnikiem na pościel. Nasza firma produkuje również narożniki bez boków z funkcją spania, do której wedle życzenia klienta możemy dorobić brakujące boki. W swojej ofercie mamy również nowoczesny narożnik z zagłówkami i spaniem Paryż, posiadający bardzo duży pojemnik na pościel oraz komfortowe zagłówki.

Narożnik tapicerowany rozkładany i materiał obiciowy

Charakterystyczną cechą firmy Mebles jest przede wszystkim duża ilość materiałów obiciowych, z których wykonujemy nasze meble. Narożniki na zamówienie wykonujemy z dziesiątek różnego rodzaju materiałów, które posiadamy w swoim asortymencie. Ich szeroki wybór to nasz znak rozpoznawczy. Wśród nich znajduje się m.in Aston, będący materiałem miłym i gładkim w dotyku. Innym rodzajem tkanin wykorzystywanych do produkcji naszych mebli tapicerowanych jest Tunis. Wyróżnia go łatwość w utrzymaniu i pielęgnacji. Ponadto charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia, co jest istotną informacją dla wszystkich klientów, którzy są rodzicami małych dzieci. Tkanina Salsa wykonana jest z drobno plecionego materiału, będącego miłym i przyjemnym w dotyku. Oprócz tego jego kolejną zaletą jest to, że delikatnie połyskuje w świetle, czyniąc zakupiony mebel jeszcze bardziej stylowym. Klienci naszej firmy mogą wybierać również z całej gamy skór naturalnych , których mamy wiele w swojej ofercie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.