Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Pufy tapicerowane – Kalwaria Zebrzydowska

Współcześnie w polskich domach salon jest najczęściej połączony z jadalnią i kuchnią, tworząc tym samym centralny punkt, w którym spotyka się cała rodzina. Jest to również przestrzeń idealna do spotkań ze znajomymi. Niezobowiązująca atmosfera takiego miejsca skłania do wykorzystania wygodnych mebli, wśród których królują obszerne narożniki, miękkie sofy, wygodne fotele oraz pufy tapicerowane, które stanowią doskonale miejsce do usadzenia niespodziewanych gości. Pufy poza miejscem do siedzenia stanowią również praktyczny schowek pozwalający na ukrycie zbędnych przedmiotów i szybkie zaprowadzenie ładu i porządku. Ma to szczególnie duże znacznie, jeśli w domu są dzieci, których zabawki chcemy błyskawicznie uprzątnąć, bo np. goście są już na schodach.

Pufy do pokoju dziennego

Pufy znajdujące się w asortymencie naszej firmy można łatwo dopasować do pozostałych elementów wyposażenia i wystroju konkretnego wnętrza, ponieważ produkujemy je z setek materiałów tapicerskich w różnych wzorach i kolorach. Dzięki temu każdy zainteresowany nimi klient może wybrać pufy tapicerowane wpisujące się w jego oczekiwania i aktualne potrzeby. Warto również dodać, że różną kolorystykę, wzornictwo oraz wymiary zapewniamy także w przypadku innych mebli tapicerowanych z naszej oferty tj. narożniki, sofy, wersalki, tapczany, fotele oraz krzesła jadalniane.

Nasze produkty można obejrzeć na stronie internetowej oraz na ekspozycji w salonie firmowym znajdującym się w Barwałdzie Górnym w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej. Dla wygody odwiedzających nas klientów jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu. Chętnie dowieziemy wybrane przez Ciebie meble wypoczynkowe zarówno w województwie małopolskim i śląskim, jak i również w innych regionach naszego kraju. Wiedza oraz ponad 35-letnie doświadczenie naszego zespołu są do Twojej dyspozycji również w przypadku dodatkowych pytań odnośnie do oferowanego asortymentu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.