Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Łóżka do sypialni – Kalwaria Zebrzydowska

Każdy wie, że odpowiednia dawka głębokiego, niczym niezmąconego snu jest gwarancją zdrowia i dobrego samopoczucia. Sen ma również niebagatelne znaczenie w redukcji stresu i zapobieganiu epizodom depresyjnym. Jednak prawidłowy wypoczynek nocny nie jest możliwy bez odpowiedniego łóżka do sypialni. Dlatego też w trosce o zdrowie i komfort klientów w naszym asortymencie znaleźć można wygodne łóżka tapicerowane, które idealnie wpisują się w klimat nowoczesnych sypialni.

Dzięki temu, że wykonujemy je z różnorodnych materiałów tapicerskich w wielu wzorach i kolorach, jesteśmy w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających kontrahentów poszukujących sprawnego połączenia luksusu, komfortu i funkcjonalności. Warto również dodać, że oprócz łóżek w standardowych wymiarach wykonujemy także takie w wymiarach podanych przez klientów. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób o ponadprzeciętnym wzroście.

Łóżka tapicerowane z oparciem

Warto jednak wiedzieć, że łóżka tapicerowane z oparciem to nie jedyne produkty, jakich jesteśmy producentem. Do dyspozycji klientów oddajemy również narożniki do pokojów dziennych, narożniki kuchenne, sofy, wersalki, tapczany, fotele w wersji klasycznej i rozkładanej oraz praktyczne pufy. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości surowców i dbałością o szczegóły. Meble wypoczynkowe produkujemy w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej. I także tutaj w Barwałdzie Górnym znajduje się nasz firmowy salon sprzedaży, w którym można zobaczyć ekspozycję większości oferowanych mebli. Dla wygody klientów salon otwarty jest siedem dni w tygodniu, co pozwala odwiedzić nas we właściwym dla siebie czasie. Z oferowanym asortymentem można zapoznać się również na naszej stronie internetowej.

Warto jednak wiedzieć, że łóżka tapicerowane z oparciem to nie jedyne produkty, jakich jesteśmy producentem. Do dyspozycji klientów oddajemy również narożniki do pokojów dziennych, narożniki kuchenne, sofy [http://mebles.pl/15-sofy], wersalki, tapczany, fotele w wersji klasycznej i rozkładanej oraz praktyczne pufy. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości surowców i dbałością o szczegóły. Meble wypoczynkowe produkujemy w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej. I także tutaj w Barwałdzie Górnym znajduje się nasz firmowy salon sprzedaży, w którym można zobaczyć ekspozycję większości oferowanych mebli. Dla wygody klientów salon otwarty jest siedem dni w tygodniu, co pozwala odwiedzić nas we właściwym dla siebie czasie. Z oferowanym asortymentem można zapoznać się również na naszej stronie internetowej.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.