WYPRZEDAŻ ekspozycji

Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli z wyprzedaży, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli tapicerowanych w atrakcyjnych cenach.

Nie od dziś wiadomo, że sofa to królowa salonu. Sofa, szczególnie sofa rozkładana, posiada kilka zastosowań. Przede wszystkim jest meblem, który towarzyszy mieszkańcom domu podczas całego dnia. To na niej siada się, aby obejrzeć telewizję, popracować z laptopem lub przyjąć gości.

Jako że sofa to bardzo istotny element wyposażenia salonu, jak i całego domu, wiele osób decyduje się na kupno sofy na wymiar. Jej reprezentacyjny wygląd nadaje wnętrzu wyszukanego smaku oraz jest ukoronowaniem przestrzeni salonu.

Na co zwrócić uwagę podczas kupowania sofy?

Przed wizytą w sklepie meblarskim warto przemyśleć trzy podstawowe kwestie dotyczące kupna, takie jak:

  • funkcjonalność — czy sofa będzie wyłącznie meblem do odpoczynku: kanapą, czy również będzie pełniła funkcję łóżka
  • wygoda — sofa powinna zapewniać komfortowy wypoczynek dla wszystkich użytkowników
  • wymiary i stylistyka — sofa musi pasować do otoczenia, w którym będzie się znajdować; istotne też, aby miała odpowiedni rozmiar: zbyt duża sofa nie powinna być umiejscowiona w mniejszym pomieszczeniu, a zbyt mała nie sprawdzi się w przestrzeni o większych rozmiarach.

Uniwersalne sofy rozkładane

Sofy rozkładane to wyjątkowo uniwersalne meble. Możliwość rozłożenia sprawia, że mogą one znajdować się w salonie, jak i w sypialni. Wybierając idealną sofę, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim wielkość pomieszczenia, w którym zostanie umieszczona. Ponadto, jeśli będzie ono utrzymane w bardziej tradycyjnym stylu, wtedy należy zakupić mebel w podobnej aranżacji. Kiedy w domu dominuje bardziej współczesny typ wystroju, lepiej wybrać nowoczesną sofę. Wielofunkcyjna sofa na wymiar jest dobrą alternatywą dla narożnika w kształcie podkowy, szczególnie w małych mieszkaniach. Na sofie można także przenocować odwiedzających gości.

Sofy na zamówienie

Nasze sofy tapicerowane na zamówienie tworzymy zawsze zgodnie z oczekiwaniami klientów. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet. Przede wszystkim wykonanie na wymiar daje pewność, że sofa dopasuje się do wolnej luki we wnętrzu i do otworów drzwiowych oraz okiennych co do centymetra. Dzięki temu uniknie się problemów z dopasowaniem dywanu czy sprzątaniem pustej przestrzeni pomiędzy meblem i ścianą, a przestrzeń zyska na ergonomii i użyteczności.

Klienci często korzystają z możliwości dopasowania poszczególnych elementów sof i nowoczesnych wersalek do swoich upodobań, takich jak zagłówki, poduszki, boki i nóżki. Decydują się na rozwiązania i modele, zgodne z najnowszymi, gorącymi, trendami, jak np. sofy bez boków. Model sofy bez bocznej zabudowy cieszy się dużą popularnością z kilku względów — wygląda nowocześnie, zajmuje niewiele miejsca, a dodatkowo jej gustownie wykończony tył pozwala na śmiałe stawianie jej na środku pokoju, a nie tylko pod ścianą, co jest nadal często spotykanym rozwiązaniem w polskich domach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.