Szybka realizacja zamówień.
CZYNNE 7 dni w tygodni - również
w każdą sobotę i niedzielę
. Proszę w miarę możliwości o kontakt przed przyjazdem.
MEBLES - Producent mebli tapicerowanych. Polecamy narożniki na wymiar. Dowolny materiał i konfiguracja.
Gwarantuje szybką realizację oraz fachowe doradztwo. Porządne meble w dobrej cenie. Zapraszamy

Kolekcja tkanin - każdy mebel tapicerowany może być wykonany w dowolnej tkaninie obiciowej wybranej przez klienta.
Atutem naszej firmy jest możliwość wykonania mebli z szerokiego wachlarzu tkanin. Mamy w ofercie kilkaset do wyboru. Oto tylko część dostępnej ofery. Poniższe zdjęcia traktujemy tylko jako materiał poglądowy preferujemy przyjazd do siedziby firmy gdzie obejrzą Państwo pełną gamę materiałów.
  • Tkanina z kolekcji Power jest miękka i przyjemna w dotku oraz mało cieniuje. Tkanina ma wygląd lekkiego melanżu dzięki czemu jest bardzo praktyczny i ładny. "Tkanina wyprodukowana w technologii MaxiClean. Ogranicza wchłanianie cieczy. Rozlany płyn jak woda formuje się w krople i nie wnika do wnętrza tkaniny."

  • Kolekcja skór naturalnych - każdy mebel tapicerowany może być wykonany w dowolnej skórze meblowej wybranej przez klienta. Powyżej są to skóry naturalne bydlęce licowe.

  • Kolekcja wstawek drewnianych - każdy mebel tapicerowany może być wykonany z dowolnym kolorem wstawek drewnianych wybranych przez klienta. Praktycznie również każdy model może być wykonany bez elementów drewnianych(z wyjątkiem fasonu Maxim i Drewniak).

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.