Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Amerykanki – Kalwaria Zebrzydowska

Nowoczesne amerykanki przypominają swoje poprzedniczki z czasów słusznie minionych właściwie jedynie z nazwy oraz ogólnego przeznaczenia. Klienci najczęściej wykorzystują je najczęściej w małych przestrzeniach jako dodatkowe miejsce do spania idealne w przypadku niespodziewanych gości. Amerykanki sprawdzają się również w niewielkich pokojach dzieci i nastolatków w dzień służąc jako przestrzeń do wypoczynku i rekreacji a nocą jako łóżko. A dzięki temu, że są wyposażone w pojemnik na pościel, mogą służyć również jako dodatkowe miejsce do przechowywania bielizny pościelowej. W obliczu tak wielu zalet amerykanek nie mogło zabraknąć a ofercie mebli tapicerowanych dostępnej w naszej firmie.

Amerykanki wykonujemy z różnych rodzajów tkanin tapicerskich dostępnych w setkach wzorów i kolorów do wyboru. A dzięki temu, że jesteśmy producentem, a nie tylko dystrybutorem możemy zaoferować wykonanie ich w niestandardowych wymiarach, co znacznie ułatwia dopasowanie mebla do posiadanej przestrzeni użytkowej bez strat w zakresie funkcjonalności oraz estetyki.

Amerykanka – mebel idealny w dzień i w nocy

Wygodne amerykanki stanowią jeden z elementów składających się na asortyment, jaki produkujemy w naszej fabryce w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej. Na indywidualne zamówienie wykonujemy również narożniki (zarówno do salonu, jak i do kuchni), sofy, wersalki, tapczany, krzesła i pufy. Tworzymy również komfortowe i trwałe loże, które znajdują zastosowanie w barach, pubach i restauracjach. Ekspozycję większości naszych produktów można zobaczyć w salonie firmowym zlokalizowanym w Barwałdzie Górnym 13A przy drodze krajowej nr 52 łączącej Kraków, Wadowice oraz Bielsko-Białą w pobliżu Kalwarii Zebrzydowskiej. Nasz asortyment dostępny jest również na firmowej stronie internetowej, gdzie dodatkowo zamieszczamy informacje na temat procesu składania zamówienia, płatności, jak również transportu. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, a w przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji w kontakcie telefonicznym i e-mailowym.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.