Szybka realizacja zamówień.
CZYNNE 7 dni w tygodni - również
w każdą sobotę i niedzielę
. Proszę w miarę mozliwości o kontakt przed przyjazdem.
MEBLES - Producent mebli tapicerowanych. Polecamy narożniki na wymiar. Dowolny materiał i konfiguracja.
Gwarantuje szybką realizację oraz fachowe doradztwo. Porządne meble w dobrej cenie. Zapraszamy

 • Narożniki

  Narożniki wykonujemy na wymiar. W naszej ofercie możemy wykonać modele z dwoma bokami, jednym bokiem lub bez boków. Każdy narożnik posiada funkcję spania, a większość również pojemnik na pościel. Wykonamy również rogówki bez spania, które są typowo do siedzenia. Rodzaj materiału i kolor użytego do produkcji sofy narożnej do wyboru z dziesiątek próbników. Do każdego narożnika możemy wykonać fotel/e, pufę/y czy sofę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie jakich kolwiek pytań lub wątpliwości do kontaktu.
 • Komplety Wypoczynkowe

  Komplety wypoczynkowe wykonujemy w dowolnych konfiguracjach. Mogą to być same sofy czy np. zestawy sofa z fotelami jak również pufami. W ofercie modele od nowoczesnych przez klasyczne aż po stylowe. Sofy wykonujemy z funkcją spania, ale również nie rozkładane. Cześć modeli posiada pojemnik na pościel. Rodzaj materiału obiciowego do wyboru z szerokiej gamy tkanin, ekoskór czy skór naturalnych.
 • Wersalki

  Wersalki z bokami i bez boków. Kanapy wersalkowe posiadają pojemnik. Długość spania do ustalenia. Do każdego modelu można dorobić pasujące fotele czy pufy. Preferowany materiał obiciowy to tkanina z szerokiego wachlarza kolorów.
 • Materiały

  Kolekcja tkanin - każdy mebel tapicerowany może być wykonany w dowolnej tkaninie obiciowej wybranej przez klienta.
  Atutem naszej firmy jest możliwość wykonania mebli z szerokiego wachlarzu tkanin. Mamy w ofercie kilkaset do wyboru. Oto tylko część dostępnej ofery. Poniższe zdjęcia traktujemy tylko jako materiał poglądowy preferujemy przyjazd do siedziby firmy gdzie obejrzą Państwo pełną gamę materiałów.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.