Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Oferta firmy MEBLES z Kalwarii Zebrzydowskiej

Komfortowe i funkcjonalne wyposażenie mieszkania nie musi być trudne ani kosztowne. Odpowiednie meble tapicerowane w postaci wygodnych narożników przeznaczonych do salonów i kuchni, wersalek i tapczanów idealnych do wypoczynku i snu, amerykanek i rozkładanych foteli sprawdzających się zawsze, gdy odwiedzają nas niespodziewani goście oraz wygodnych puf i krzeseł znajdziesz w ofercie naszej firmy.

Zakup mebli wypoczynkowych wprost od producenta ma rozliczne zalety. Możesz zamówić rogówkę lub sofę w niestandardowym wymiarze oraz jednym z setek kolorów i wzorów dostępnych materiałów tapicerskich, skór naturalnych oraz skór ekologicznych. To pozwala na stworzenie unikalnego wyposażenia, które dodatkowo idealnie wpisze się w posiadaną przez Ciebie przestrzeń użytkową. A wszystko to bez straty w estetyce i funkcjonalności. Zadbamy również o bezpieczny transport w wybrane przez Ciebie miejsce.

Oferta mebli wypoczynkowych

Siedziba naszej firmy znajduje się w Barwałdzie Górnym (okolice Kalwarii Zebrzydowskiej). To tutaj produkujemy meble wypoczynkowe i także tutaj możesz je obejrzeć na ekspozycji w salonie firmowym, który dla Twojej wygody czynny jest 7 dni w tygodniu. Z racji lokalizacji naszego przedsiębiorstwa znaczną część zamówień realizujemy dla klientów z małopolski i śląska jednak nic nie stoi na przeszkodzie wykonania zlecenia na meble dla kontrahentów z innych regionów naszego kraju. Jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju realizacją, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z biurem naszej firmy celem ustalenia indywidualnych warunków dostawy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.