WYPRZEDAŻ ekspozycji

Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli z wyprzedaży, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli tapicerowanych w atrakcyjnych cenach.
 • WYPRZEDAŻ Ekspozycji

  Oferta mebli z wyprzedaży ekspozycji. Dostępne od ręki. Zapraszamy do zobaczenia na żywo.
 • Narożniki

  Narożniki tapicerowane od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Narożnik na wymiar pozwala na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni, którą się dysponuje. Nowoczesny narożnik, szczególnie narożnik z funkcją spania, to mebel wielofunkcyjny: może służyć zarówno w trakcie dnia, jako miejsce relaksu jak i odpoczynku oraz w nocy, kiedy po rozłożeniu zamieni się w wygodne łóżko. Narożnik rozkładany jest częstym elementem występującym we współczesnych wnętrzach — pełni funkcję dekoracyjną i praktyczną jednocześnie. Jest to również flagowy produkt naszej firmy, który wytwarzamy już od ponad 40 lat.

 • Komplety Wypoczynkowe

  Komplety wypoczynkowe na zamówienie z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Urządzając swoje wnętrze, spotykamy się z dylematem, jakim jest wybór kompletu wypoczynkowego. Należy wybrać go w taki sposób, aby idealnie pasował do całego wystroju. Komplet wypoczynkowy ma być nie tylko ładny, ale przede wszystkim komfortowy i wygodny, ponieważ jego głównym zadaniem jest zapewnienie nam jak najlepszego odpoczynku. Nasza firma Mebles z Kalwarii Zebrzydowskiej posiada szeroki wybór kompletów wypoczynkowych na zamówienie, które z pewnością będą znakomitą odpowiedzią na Państwa oczekiwania . W końcu całe nasze życie i codzienne funkcjonowanie toczy się wokół mebli tapicerowanych.

 • Wersalki

  Wersalki na zamówienie

  Wersalka od zawsze pełniła w domach funkcję wielofunkcyjnego mebla. Dla swoich użytkowników była zarówno łóżkiem, jak i kanapą do codziennego użytku. W swojej ofercie posiadamy równie wielofunkcyjne wersalki tapicerowane na wymiar zarówno w stylu tradycyjnym, nowoczesnym, w wersji z bokami, jak i bez nich. Gwarantujemy, że nasze meble to solidny zakup, którym będą się Państwo cieszyć przez wiele lat.

 • Podkowy

  Narożniki w kształcie podkowy na zamówienie od producenta Kalwaria Zebrzydowska

  Duże narożniki to dobry sposób na zagospodarowanie wnętrza. Dzięki temu wykorzystujemy naszą przestrzeń, która mamy do dyspozycji oraz dysponujemy większą ilością miejsca dla naszych gości. Narożniki tapicerowane w kształcie podkowy to mebel sprzyjający integracji podczas spotkań towarzyskich, dlatego jest tak chętnie kupowany również przez właścicieli restauracji oraz knajp, a także klubów. Sklep Mebles zapewnia Państwu bogatą ofertę mebli w kształcie podkowy od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej.

 • Sofy

  Nie od dziś wiadomo, że sofa to królowa salonu. Sofa, szczególnie sofa rozkładana, posiada kilka zastosowań. Przede wszystkim jest meblem, który towarzyszy mieszkańcom domu podczas całego dnia. To na niej siada się, aby obejrzeć telewizję, popracować z laptopem lub przyjąć gości.

  Jako że sofa to bardzo istotny element wyposażenia salonu, jak i całego domu, wiele osób decyduje się na kupno sofy na wymiar. Jej reprezentacyjny wygląd nadaje wnętrzu wyszukanego smaku oraz jest ukoronowaniem przestrzeni salonu.

 • Tapczany

  Tapczany tapicerowane na zamówienie od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Jeśli zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób wybrać najlepszy tapczan do swojego pomieszczenia, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Mebles. W swoim asortymencie posiadamy bardzo szeroki zakres wyboru tapczanów tapicerowanych na zamówienie, które wykonujemy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Gwarantujemy, że z naszą pomocą urządzisz swoje ,,cztery kąty” w modnym i komfortowym dla siebie stylu, niezależnie od tego, czy jest to sypialnia, salon czy pokój młodzieżowy.

 • Narożniki Kuchenne

  Narożniki kuchenne na zamówienie od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej


  Urządzenie kuchni to nie lada wyzwanie, ponieważ jest ona pomieszczeniem, w którym zarówno przygotowujemy posiłki, spożywamy je, jak i spędzamy czas wolny. Nie od dzisiaj wiadomo, że kuchnia to miejsce, gdzie z niewiadomych przyczyn rozmawia nam się lepiej niż w pięknym i przygotowanym do tego salonie. Jest ona sercem całego domu. A żeby dobrze nam się i jadło i rozmawiało, to trzeba wygodnie usiąść. Sklep Mebles zapewnia Państwu bogatą ofertę narożników kuchennych na zamówienie z Kalwarii

 • Loże

  Narożniki kuchenne na zamówienie od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Urządzenie kuchni to nie lada wyzwanie, ponieważ jest ona pomieszczeniem, w którym zarówno przygotowujemy posiłki, spożywamy je, jak i spędzamy czas wolny. Nie od dzisiaj wiadomo, że kuchnia to miejsce, gdzie z niewiadomych przyczyn rozmawia nam się lepiej niż w pięknym i przygotowanym do tego salonie. Jest ona sercem całego domu. A żeby dobrze nam się i jadło i rozmawiało, to trzeba wygodnie usiąść. Sklep Mebles zapewnia Państwu bogatą ofertę narożników kuchennych na zamówienie z Kalwarii Zebrzydowskiej

 • Materiały

  Kolekcja tkanin - każdy mebel tapicerowany może być wykonany w dowolnej tkaninie obiciowej wybranej przez klienta.
  Atutem naszej firmy jest możliwość wykonania mebli z szerokiego wachlarzu tkanin. Mamy w ofercie kilkaset do wyboru. Oto tylko część dostępnej ofery. Poniższe zdjęcia traktujemy tylko jako materiał poglądowy preferujemy przyjazd do siedziby firmy gdzie obejrzą Państwo pełną gamę materiałów.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.