Szybka realizacja zamówień.
CZYNNE 7 dni w tygodni - również
w każdą sobotę i niedzielę
. Proszę w miarę możliwości o kontakt przed przyjazdem.
MEBLES - Producent mebli tapicerowanych. Polecamy narożniki na wymiar. Dowolny materiał i konfiguracja.
Gwarantuje szybką realizację oraz fachowe doradztwo. Porządne meble w dobrej cenie. Zapraszamy

 • Narożniki

  Narożniki tapicerowane od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Narożnik pozwala na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni, którą dysponujemy. Może służyć nam zarówno w trakcie dnia, jako miejsce relaksu i odpoczynku oraz podczas nocy, kiedy po rozłożeniu zamieniamy go w łóżko. Narożnik rozkładany jest częstym elementem występującym we współczesnych wnętrzach, pełniący funkcję dekoracyjną i praktyczną jednocześnie. Jest to flagowy produkt naszej firmy, który wytwarzamy już od ponad 30 lat.

 • Komplety Wypoczynkowe

  Komplety wypoczynkowe na zamówienie z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Urządzając swoje wnętrze, spotykamy się z dylematem, jakim jest wybór kompletu wypoczynkowego. Należy wybrać go w taki sposób, aby idealnie pasował do całego wystroju. Komplet wypoczynkowy ma być nie tylko ładny, ale przede wszystkim komfortowy i wygodny, ponieważ jego głównym zadaniem jest zapewnienie nam jak najlepszego odpoczynku. Nasza firma Mebles z Kalwarii Zebrzydowskiej posiada szeroki wybór kompletów wypoczynkowych na zamówienie, które z pewnością będą znakomitą odpowiedzią na Państwa oczekiwania . W końcu całe nasze życie i codzienne funkcjonowanie toczy się wokół mebli tapicerowanych.

 • Wersalki

  Wersalki na zamówienie Kalwaria Zebrzydowska

  Wersalka od zawsze pełniła funkcję wielofunkcyjnego mebla. Dla swoich użytkowników był zarówno łóżkiem, jak i kanapą do codziennego użytku. Często jej wygląd dyktuje kolor innych mebli, jak pufy czy fotele. Wybór odpowiedniej wersalki nie jest zatem prostym zadaniem. Jeśli aktualnie są Państwo na etapie podejmowania tej trudnej decyzji, to zapraszamy do zapoznania się z artykułami w sklepie Mebles. W swojej ofercie posiadamy wersalki tapicerowane na wymiar zarówno w stylu nowoczesnym, wersje z bokami, jak i bez nich. Gwarantujemy, że nasze meble to solidny zakup, którym będą się Państwo cieszyć przez wiele lat.

 • Narożniki Kuchenne

  Narożniki kuchenne na zamówienie od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Urządzenie kuchni to nie lada wyzwanie, ponieważ jest ona pomieszczeniem, w którym zarówno przygotowujemy posiłki, spożywamy je, jak i spędzamy czas wolny. Nie od dzisiaj wiadomo, że kuchnia to miejsce, gdzie z niewiadomych przyczyn rozmawia nam się lepiej niż w pięknym i przygotowanym do tego salonie. Jest ona sercem całego domu. A żeby dobrze nam się i jadło i rozmawiało, to trzeba wygodnie usiąść. Sklep Mebles zapewnia Państwu bogatą ofertę narożników kuchennych na zamówienie z Kalwarii

 • Loże

  Narożniki kuchenne na zamówienie od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Urządzenie kuchni to nie lada wyzwanie, ponieważ jest ona pomieszczeniem, w którym zarówno przygotowujemy posiłki, spożywamy je, jak i spędzamy czas wolny. Nie od dzisiaj wiadomo, że kuchnia to miejsce, gdzie z niewiadomych przyczyn rozmawia nam się lepiej niż w pięknym i przygotowanym do tego salonie. Jest ona sercem całego domu. A żeby dobrze nam się i jadło i rozmawiało, to trzeba wygodnie usiąść. Sklep Mebles zapewnia Państwu bogatą ofertę narożników kuchennych na zamówienie z Kalwarii Zebrzydowskiej

 • Podkowy

  Narożniki w kształcie podkowy na zamówienie od producenta Kalwaria Zebrzydowska

  Duże narożniki to dobry sposób na zagospodarowanie wnętrza. Dzięki temu wykorzystujemy naszą przestrzeń, która mamy do dyspozycji oraz dysponujemy większą ilością miejsca dla naszych gości. Narożniki tapicerowane w kształcie podkowy to mebel sprzyjający integracji podczas spotkań towarzyskich, dlatego jest tak chętnie kupowany również przez właścicieli restauracji oraz knajp, a także klubów. Sklep Mebles zapewnia Państwu bogatą ofertę mebli w kształcie podkowy od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej.

 • Sofy

  Sofa tapicerowana z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Nie od dziś wiadomo, że sofa to królowa salonu. Posiada ona kilka zastosowań. Przede wszystkim jest meblem, który towarzyszy nam podczas całego dnia. To na niej siadamy, aby obejrzeć telewizję, popracować z laptopem lub wykorzystujemy ją aby przyjąć gości. To bardzo istotny element salonu, dlatego wielu klientów często decyduje się na kupno sofy na wymiar. Jej wygląd w idealny sposób nadaje wnętrzu wyszukanego smaku oraz jest widocznym ukoronowaniem przestrzeni naszego salonu. Sklep Mebles oferuje zarówno meble w gotowej formie jak i ich wykonanie na wymiar według życzenia klienta.

 • Tapczany

  Tapczany tapicerowane na zamówienie od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej

  Jeśli zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób wybrać najlepszy tapczan do swojego pomieszczenia, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Mebles. W swoim asortymencie posiadamy bardzo szeroki zakres wyboru tapczanów tapicerowanych na zamówienie, które wykonujemy w Kalwarii Zebrzydowskiej. Gwarantujemy, że z naszą pomocą urządzisz swoje ,,cztery kąty” w modnym i komfortowym dla siebie stylu, niezależnie od tego, czy jest to sypialnia, salon czy pokój młodzieżowy.

 • Materiały

  Kolekcja tkanin - każdy mebel tapicerowany może być wykonany w dowolnej tkaninie obiciowej wybranej przez klienta.
  Atutem naszej firmy jest możliwość wykonania mebli z szerokiego wachlarzu tkanin. Mamy w ofercie kilkaset do wyboru. Oto tylko część dostępnej ofery. Poniższe zdjęcia traktujemy tylko jako materiał poglądowy preferujemy przyjazd do siedziby firmy gdzie obejrzą Państwo pełną gamę materiałów.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.