Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Komplety wypoczynkowe na zamówienie z Kalwarii Zebrzydowskiej

Urządzając swoje wnętrze, spotykamy się z dylematem, jakim jest wybór kompletu wypoczynkowego. Należy wybrać go w taki sposób, aby idealnie pasował do całego wystroju. Komplet wypoczynkowy ma być nie tylko ładny, ale przede wszystkim komfortowy i wygodny, ponieważ jego głównym zadaniem jest zapewnienie nam jak najlepszego odpoczynku. Nasza firma Mebles z Kalwarii Zebrzydowskiej posiada szeroki wybór kompletów wypoczynkowych na zamówienie, które z pewnością będą znakomitą odpowiedzią na Państwa oczekiwania . W końcu całe nasze życie i codzienne funkcjonowanie toczy się wokół mebli tapicerowanych.

Komplety wypoczynkowe tapicerowane

Przed kupnem kompletu wypoczynkowego tapicerowanego warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami technicznymi. Przede wszystkim wybór kompletu wypoczynkowego powinien być uzależniony od od wzrostu domowników. Osoby niższe powinny zdecydować się na kupno głębokich kanap. Umożliwi im to swobodę w dotykaniu nogami podłogi, dzięki czemu korzystanie z mebli będzie bardziej komfortowe. Inaczej w przypadku osób wysokich, które powinny zakupić kanapy głębokie. Istotną kwestią jest także oparcie, którym dysponujemy, ponieważ ich niskie wersje mogą niepotrzebnie obciążać kręgosłup, zamiast go odciążyć. Komplety wypoczynkowe tapicerowane należy dobierać również do odpowiedniej wielkości naszego pokoju, tak, aby nie zastawiać niepotrzebnie przestrzeni, którą dysponujemy. Liczba domowników jest także ważna, ponieważ wszyscy powinni mieć tzw. ,,swoje miejsce”, czyli fotel, pufę lub część kanapy, na której najlepiej im się odpoczywa.

Komplety wypoczynkowe z funkcją spania - zastosowanie

Komplety wypoczynkowe z funkcją spania są idealnym rozwiązaniem w momencie, gdy urządzamy małe mieszkanie. Możliwość ich rozłożenia zapewnia szybką zmianę pokoju z dziennego na sypialnię. Ponadto pojemnik na pościel znajdujący się pod sofą czyni ją bardziej praktyczną. Komplety wypoczynkowe bez tej funkcji są również dobrym rozwiązaniem, ale sprawdzi się ono, kiedy urządzamy duży salon, który nie będzie odgrywać roli sypialni. Tak więc należy dobrze przemyśleć do jakich celów będzie przeznaczony nasz salon przed kupnem kompletu wypoczynkowego.

Z czego powinien składać się zestaw wypoczynkowy w naszym pokoju?

W jakiej konfiguracji wybrać komplety wypoczynkowe do salonu? Czy będzie to sofa z pufami, czy lepiej wybrać wersję z fotelami? Meble w stylu klasycznym, nowoczesnym czy stylowym? Jeśli napotykają Państwo tego typu dylematy podczas urządzania swojego wnętrza, to zapraszamy do osobistego przyjazdu do naszego salonu. Nasi konsultanci pomogą wybrać najlepszy komplet wypoczynkowy tapicerowany dostosowany konkretnych wymagań. Urządzając większą powierzchnię, warto do kanapy dobrać odpowiednie fotele. Meble w większych rozmiarach lepiej wkomponują się do dużego wnętrza. W takim wypadku możemy wykonać np. konfigurację dwóch sof dwuosobowych z jednym mniejszym fotelem lub czterech foteli jednoosobowych z dwiema pufami. Kiedy dobieramy meble do mniejszych pomieszczeń, postawmy raczej na małe pufy lub mniejsze rozmiary foteli. W przeciwnym razie możemy nieopatrznie zagracić naszą przestrzeń, po której chodzenie i dojście do takich elementów jak np. okno czy telewizor będzie znacznie utrudnione. Możliwości jest wiele, a wszystkie meble posiadamy w gotowych wersjach lub wykonujemy je na zlecenie według życzenia naszych klientów.

Wykonanie kompletów wypoczynkowych do salonu na zamówienie - Aston, Sunrise, Tkanina Power

Nasze meble wykonujemy z bogatej gamy materiałów, którą posiadamy. To klient decyduje, z jakiego rodzaju tkanin zostanie wykonany jego element wyposażenia wnętrza. Może on wybrać z setki materiałów, jak m.in. Aston, Sunrise czy tkanina POWER. Zajmujemy się również skórzanymi meblami tapicerowanymi. W swojej ofercie mamy m.in. ekoskórę Giovanni czy skórę naturalną. Jako firma jesteśmy elastyczni także w kwestii wyboru kolorystyki wybarwień drewna. Jeśli natomiast klient nie życzy sobie żadnych drewnianych wstawek, wykonamy mebel bez nich. W kwestii wyboru najlepszych kolorów i materiałów Państwa mebli zapraszamy do konsultacji z fachowcem w naszym salonie. Będzie to najlepsze rozwiązanie, szczególnie w momencie, gdy zamawiane przez Państwa komplet wypoczynkowy wykonujemy na wymiar.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.