Szybka realizacja zamówień.
CZYNNE 7 dni w tygodni - również
w każdą sobotę i niedzielę
. Proszę w miarę możliwości o kontakt przed przyjazdem.
MEBLES - Producent mebli tapicerowanych. Polecamy narożniki na wymiar. Dowolny materiał i konfiguracja.
Gwarantuje szybką realizację oraz fachowe doradztwo. Porządne meble w dobrej cenie. Zapraszamy

Wersalki na zamówienie Kalwaria Zebrzydowska

Wersalka od zawsze pełniła funkcję wielofunkcyjnego mebla. Dla swoich użytkowników był zarówno łóżkiem, jak i kanapą do codziennego użytku. Często jej wygląd dyktuje kolor innych mebli, jak pufy czy fotele. Wybór odpowiedniej wersalki nie jest zatem prostym zadaniem. Jeśli aktualnie są Państwo na etapie podejmowania tej trudnej decyzji, to zapraszamy do zapoznania się z artykułami w sklepie Mebles. W swojej ofercie posiadamy wersalki tapicerowane na wymiar zarówno w stylu nowoczesnym, wersje z bokami, jak i bez nich. Gwarantujemy, że nasze meble to solidny zakup, którym będą się Państwo cieszyć przez wiele lat.

Z jakich materiałów wykonane są wersalki na zamówienie?

Wszystkie meble z naszej firmy są tworzone z wysokich jakości materiałów obiciowych. Czymś, co wyróżnia nas na rynku jest przede wszystkim cała szeroka gama dostępnych tkanin, z których tworzymy nasze meble tapicerowane na zamówienie, takich jak m.in. Tunis będący tkaniną łatwą w pielęgnacji i utrzymaniu. Ponadto jest wysoce wytrzymała na różnego rodzaju uszkodzenia, co ucieszy np. rodziców małych dzieci. Materiał Aston jest miły i gładki, czym sprawia, że użytkowanie mebli staje się jeszcze bardziej komfortowe. Kolejnym bardzo przyjemnym w dotyku materiałem jest tkanina Salsa wykonana z drobno plecionego materiału. Jej dodatkowym atutem jest także fakt, że delikatnie połyskuje ona w świetle. Tworzymy także meble tapicerowane ze skór, których podobnie jak w przypadku tkanin, mamy szeroki wybór. Ogromna ilość dostępnych produktów sprawia, że klienci najczęściej decydują przyjechać do siedziby naszej firmy, by po odpowiedniej konsultacji ze specjalistami wybrać dla siebie odpowiedni rodzaj zarówno tkaniny, jak i mebla tapicerowanego na zamówienie.

Wersalka z pojemnikiem na pościel

Wersalka tapicerowana to element wyposażenia wnętrza, od którego wymaga się wiele. Przede wszystkim jest to mebel, który w mniejszych mieszkaniach po rozłożeniu pełni funkcję łóżka. Właśnie rozkładane sofy i wersalki są często spotykanym elementem wystroju pokoju w małych i trudnych do zagospodarowania wnętrzach. Wieczorową porą zamieniają się w łóżka, w związku z czym są one używane przez całą dobę. Z tego powodu ich wytrzymałość powinna być tym, czym zazwyczaj kierujemy się podczas zakupu. Skoro już mowa o funkcji łóżka. Kupując wersalkę tapicerowaną należy zwrócić szczególną uwagę na pojemnik, w którym będziemy przechowywali pościel. Musi być on na tyle pojemny, aby zmieściły się tam wszystkie akcesoria potrzebne nam do spania. Unikniemy dzięki temu niepotrzebnego bałaganu w ciągu dnia. W tym przypadku bardzo dobrze sprawdzi się kupno wersalki tapicerowanej na wymiar, ponieważ możemy dopasować odpowiednią wielkość pojemnika do naszych potrzeb.


Wersalka rozkładana w połączeniu z innymi meblami z Kalwarii Zebrzydowskiej

Wersalka rozkładana to dobra inwestycja, jeśli decydujemy się na nią w momencie, kiedy urządzamy pokój, w którym będziemy funkcjonować i z którego będziemy korzystać zarówno dniem, jak i nocą. Wersalka tapicerowana jest bardziej praktycznym rozwiązaniem niż przykładowo sofa bądź tapczan. Nie zawsze planowany przez nas układ mebli w pomieszczeniu jest od razu trafny, co wiąże się z licznym przesuwaniem i ustawieniem ich od nowa. Wersalki rozkładane z naszego sklepu są lżejsze i łatwiejsze w przestawieniu. Ponadto, do ich wyglądu możemy dobrać innego rodzaju pufy bądź fotele w podobnym stylu, co czyni nasze wnętrze jeszcze bardziej stylowe.

Wersalka tapicerowana z bokami lub bez - które są lepsze?

Wersalka rozkładana z bokami posiada wysoce elegancki i reprezentatywny wygląd. W momencie przyjmowania gości sprawdzi się jako elegancki mebel, na którym mogą się oni rozgościć. Natomiast w dużych mieszkaniach z osobną sypialnią i pokojem dziennym można spokojnie zdecydować się na wersalkę z bokami czy sofę w wersji nierozkładanej. Większe przestrzenie dają nam lepsze możliwości w kwestii zagospodarowania jej naszymi meblami. Z kolei wersalka rozkładana bez boków będzie wygodniejszym zastosowaniem, jeżeli chodzi o miejsce do spania po jej rozłożeniu. Daje nam to jeszcze więcej miejsca i jest bardziej praktyczne w momencie, kiedy chcemy kogoś przenocować.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.