Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Narożniki tapicerowane od producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej

Narożnik na wymiar pozwala na praktyczne zagospodarowanie przestrzeni, którą się dysponuje. Nowoczesny narożnik, szczególnie narożnik z funkcją spania, to mebel wielofunkcyjny: może służyć zarówno w trakcie dnia, jako miejsce relaksu jak i odpoczynku oraz w nocy, kiedy po rozłożeniu zamieni się w wygodne łóżko. Narożnik rozkładany jest częstym elementem występującym we współczesnych wnętrzach — pełni funkcję dekoracyjną i praktyczną jednocześnie. Jest to również flagowy produkt naszej firmy, który wytwarzamy już od ponad 40 lat.

Wielofunkcyjność narożników tapicerowanych

Przed zakupieniem narożnika należy zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Przede wszystkim, w jakim celu mebel będzie używany? Czy będzie on tylko i wyłącznie wykorzystywany do relaksu w ciągu dnia jako jeden z elementów kompletu wypoczynkowego podczas oglądania telewizji, do przyjmowania gości lub grania w gry? Wtedy wystarczy jego mniejsza wersja. Jeśli natomiast ma to być narożnik z funkcją spania, wtedy należy zdecydować się na jego większą wersję. Będzie ona lepsza w użytkowaniu. Z pewnością przyda się także pojemnik, w którym można schować pościel.

Narożniki na wymiar

Zakup mebli na zamówienie ma wiele zalet. Przede wszystkim ma się pewność, że będą one idealnie dopasowane do wnętrza, dzięki czemu uniknie się niepotrzebnego potykania się o wystające boki mebli czy omijania ich w przejściu. Ważne również, aby mebel pasował designem także do innych mebli w salonie jak rozkładane sofy czy fotele.

Nasze narożniki projektujemy na wymiar, aby oszczędzić Państwu problemów z perfekcyjnym wkomponowaniem ich w przestrzeń pokoju czy kuchni. W ofercie narożników na wymiar mamy nowoczesne narożniki z funkcją spania z wyspą i pojemnikiem na pościel. Mają niezwykle praktyczną  funkcję: można je rozłożyć w systemie tzw. szuflady-pongo. Nasza firma produkuje również narożniki bez boków z funkcją spania, do której na Państwa życzenie możemy dorobić brakujące boki. W swojej ofercie mamy również nowoczesny narożnik z zagłówkami i spaniem, posiadający bardzo duży pojemnik na pościel oraz komfortowe zagłówki.

Narożniki w kilkudziesięciu materiałach obiciowych do wyboru

Znakiem rozpoznawczym naszych mebli jest ich bogata kolorystyka i obicia o różnych fakturach. Charakterystyczną cechą naszej firmy jest bowiem duża ilość materiałów obiciowych, z których korzystamy w produkcji mebli.

Narożniki na zamówienie oraz tapicerowane wersalki wykonujemy z wykorzystaniem dziesiątków różnego rodzaju tkanin. Wśród nich znajduje się m.in. Aston, będący materiałem miłym i gładkim w dotyku. Innym rodzajem tkanin wykorzystywanych do produkcji naszych mebli tapicerowanych jest Tunis. Wyróżnia się łatwością utrzymania go w czystości: nie wymaga szczególnej pielęgnacji, aby mimo upływu czasu dobrze się prezentował. Ponadto charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia, co jest istotne, kiedy w domu są małe dzieci lub czworonożni pupile. Poza tkaninami Aston i Tunis do tapicerowania używamy również tkaniny Salsa. Jest ona wykonana z drobno plecionego materiału, który jest miły i przyjemny w dotyku. Oprócz tego delikatnie połyskuje w świetle, czyniąc zakupiony mebel jeszcze bardziej stylowym.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.