Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Meble tapicerowane – Andrychów

Firma MEBLES jest polskim producentem mebli tapicerowanych wykonywanych na indywidualne zamówienie. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w pobliżu Kalwarii Zebrzydowskiej, jednak dowozimy meble na terenie całej małopolski i śląska – Andrychów nie jest tutaj wyjątkiem. Jesteśmy również otwarci na zamówienia pochodzące z innych regionów naszego kraju, w przypadku których dostawę ustalamy indywidualnie.

Naszą ekspozycję można zobaczyć zarówno na naszej stronie internetowej, jak również w salonie firmowym zlokalizowanym w Barwałdzie Górnym 13A przy na drodze krajowej nr 52.

Meble tapicerowane na zamówienie

W asortymencie firmy MEBLES znajdują się szeroko pojęte meble wypoczynkowe, do których należą: sofy, narożniki, wersalki, tapczany, rozkładane fotele, amerykanki, podkowy, narożniki kuchenne, loże, jak również krzesła i pufy. W ofercie mamy setki wzorów i dziesiątki kolorów tkanin tapicerskich, skór naturalnych oraz skór ekologicznych, w których możemy wykonać wybrany mebel. Oprócz standardowych rozmiarów mebli tapicerowanych oferujemy również ich produkcję na wymiar, dzięki czemu każdy zainteresowany nimi klient jest w stanie zaprojektować wyposażenie idealnie dopasowane do posiadanego metrażu oraz indywidualnych preferencji i oczekiwań.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących oferty mebli tapicerowanych na zamówienie zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Wieloletnie doświadczenie oraz rozległa wiedza fachowa naszego zespołu są do Państwa dyspozycji.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.