Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Meble tapicerowane – Alwernia

MEBLES to polski producent mebli tapicerowanych z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży. Nasze produkty znalazły uznanie klientów indywidualnych oraz komercyjnych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Teraz pragniemy zaoferować je odbiorcom z Alwerni. Jeśli więc poszukujesz wysokiej jakości sofy, narożnika, wersalki czy tapczanu to jesteś w odpowiednim miejscu. W asortymencie mamy ponadto fotele, amerykanki, narożniki kuchenne oraz krzesła i pufy. Natomiast właścicieli restauracji i barów zainteresują z pewnością nasze wygodne loże.

Meble wypoczynkowe na zamówienie

Wszystkie z oferowanych przez nas mebli wypoczynkowych możemy wykonać w wielu wzorach i kolorach tkanin tapicerskich, jak również skór ekologicznych i skór naturalnych. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Warto również dodać, że meble produkujemy zarówno w wymiarach standardowych, jak również niestandardowych, dzięki czemu można zamówić meble idealnie dopasowane do posiadanej przestrzeni użytkowej.

Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Barwałdzie Górnym i również tutaj zlokalizowany jest salon firmowy, w którym można na żywo zobaczyć oferowane meble tapicerowane. Z naszą ofertą można zapoznać się także na firmowej stronie internetowej. Zapewniamy transport zakupionych mebli na terenie małopolski oraz śląska. Jesteśmy również otwarci na zamówienia z innych regionów naszego kraju. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół jest do dyspozycji również wtedy, gdy potrzebujesz pomocy w trakcie składania zamówienia.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.