Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Meble tapicerowane – Brzesko

MEBLES to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem w produkcji mebli tapicerowanych najwyższej jakości. Z naszej kompleksowej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa oraz lokale usługowe zlokalizowane głównie w województwie małopolskim i śląskim. Wielu kontrahentów mamy w Brzesku i jego bezpośrednich okolicach. Warto jednak wiedzieć, że jesteśmy otwarci na zamówienia płynące z całego kraju. Dowieziemy nasze meble wypoczynkowe wszędzie tam, gdzie zaistnieje potrzeba.

Nasz zakład produkcyjny oraz salon firmowy zlokalizowany są w Barwałdzie Górnym w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej i to właśnie tutaj można na żywo zapoznać się z praktycznie całym oferowanym przez nas asortymentem mebli tapicerowanych.

Komfortowe meble wypoczynkowe

Oferujemy wygodne sofy i narożniki przeznaczone do wykorzystania w pokojach dziennych. Produkujemy również klasyczne wersalki i amerykanki w nowoczesnym wydaniu. Mamy również narożniki idealne zarówno do salonów, jak i kuchni. A całość uzupełniona jest ofertą wygodnych krzeseł do jadalni oraz puf. Natomiast dla właścicieli lokali gastronomicznych różnego typu mamy wygodne loże, które z pewnością docenią odwiedzający ich klienci.

Nasze meble wypoczynkowe produkujemy z wykorzystaniem tkanin tapicerskich w różnych wzorach i kolorach, jak również ze skór naturalnych i ekologicznych. Oprócz produktów w standardowych rozmiarach wykonujemy również meble w wymiarach idealnie dopasowanych do konkretnego klienta i posiadanej przez niego przestrzeni. Tak szeroki asortyment produktowy, materiałowy i rozmiarowy sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby różnorodnych kontrahentów poszukujących odpowiednich mebli tapicerowanych do swoich domów, mieszkań oraz firm.

W przypadku zainteresowania naszą propozycją lub dodatkowych pytań jej dotyczących zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub z wykorzystaniem korespondencji e-mail.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.