Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

                                     Meble tapicerowane – Bochnia

Bochnia należy do grona miast do których najczęściej wysyłamy transporty z meblami tapicerowanymi naszej produkcji. Klienci indywidualni oraz komercyjni doceniają nasze wysokiej jakości narożniki, sofy, łóżka, wersalki, tapczany, amerykanki, krzesła, pufy oraz loże przeznaczone do restauracji, barów oraz pubów. Jednak to, że zamówienia na nasze meble wypoczynkowe dostajemy głównie z województwa małopolskiego oraz śląskiego — co jest niejako naturalną konsekwencją lokalizacji naszego przedsiębiorstwa — nie oznacza, że nie jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z innych regionów naszego kraju. Jeśli więc nasze produkty wzbudziły Twoje zainteresowanie na tyle, że chciałbyś złożyć zamówienie z odległego zakątka polski, skontaktuj się z nami, aby ustalić warunki ich dostarczenia w wybraną przez siebie lokalizację.

1 Komplet Stylowy Romeo.JPG

Meble wypoczynkowe na zamówienie

Wszystkie meble wypoczynkowe znajdujące się w asortymencie naszej firmy możemy wykonać z wybranego materiału tapicerskiego, skóry naturalnej lub skóry ekologicznej. Oferujemy setki wzorów i kolorów surowców wykorzystywanych do produkcji mebli, dzięki czemu każdy zainteresowany nimi klient jest w stanie wybrać ten, który najlepiej wpisuje się w jego indywidualne potrzeby i oczekiwania w kontekście estetyki.

Jako producent mamy również możliwość przyjmowania zamówień na meble tapicerowane w niestandardowych wymiarach. Oznacza to, że zlecając produkcję sofy czy narożnika naszej firmie masz realny wpływ na to, jak mebel będzie wyglądał i ile miejsca zajmie w Twoim domu. Nie trzeba dodawać, że pozwala to na idealne dopasowanie wyposażenia do posiadanej przestrzeni użytkowej bez konieczności rezygnowania z jego walorów funkcjonalnych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami na stronie internetowej. Możesz również odwiedzić nasz salon firmowy znajdujący w Barwałdzie Górnym w pobliżu Kalwarii Zebrzydowskiej. Dla Twojej wygody ekspozycję naszych mebli możesz oglądać przez siedem dni w tygodniu, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że często wolny czas na tego typu sprawy znajdujesz jedynie w weekendy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy!Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.