Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

                                     Meble tapicerowane – Chrzanów

Mieszkasz lub prowadzisz firmę w Chrzanowie i poszukujesz wysokiej jakości mebli tapicerowanych? A przy tym zależy Ci, aby były to meble wypoczynkowe pochodzące od polskiego producenta? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. Przedsiębiorstwo produkcyjne MEBLES z siedzibą w Barwałdzie Górnym (okolice Kalwarii Zebrzydowskiej) wykonuje tego rodzaju meble od ponad 35 lat. Mamy więc wieloletnie doświadczenie w branży, szeroką wiedzę fachową, umiejętności praktyczne i nowoczesne zaplecze technologiczne co w połączeniu pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zamówienie na meble tapicerowane dla klientów indywidualnych i komercyjnych.

1 Komplet Stylowy Romeo.JPG
3 Wysoki Narożnik z Funkcją Spania Ede 5 Nowoczesna Sofa-Wersalka Bez Boków Tr


Z racji lokalizacji najczęściej wykonujemy zlecenia dla klientów z województwa małopolskiego i śląskiego, jednak jesteśmy otwarci na współpracę z kontrahentami z innych regionów naszego kraju. Ekspozycję naszych mebli można zobaczyć w salonie firmowym zlokalizowanym w Barwałdzie Górnym przy drodze krajowej numer 52. Dla wygody klientów jest on otwarty siedem dni w tygodniu jednak przed wizytą w sobotę lub niedzielę prosimy o wcześniejszy kontakt.

Meble wypoczynkowe skrojone na miarę

Decydując się na zamówienie mebli wypoczynkowych od producenta, masz możliwość bezpośredniego wpływu na ich wymiary i ogólną estetykę. U nas możesz zamówić narożniki, sofy, tapczany, wersalki, amerykanki, fotele, krzesła i pufy w wybranym przez siebie wzorze, kolorze oraz rozmiarze. Do dyspozycji klientów oddajemy bowiem setki różnorodnych materiałów tapicerskich oraz skór ekologicznych i naturalnych. To pozwala tworzyć wymarzone wyposażenie idealnie dopasowane do indywidualnych preferencji, potrzeb i oczekiwań klientów, jak również do posiadanej przez nich przestrzeni użytkowej.

Zainteresowała Cię nasza propozycja, ale masz dodatkowe pytania odnośnie do oferowanych produktów, procesu realizacji zamówienia, płatności lub transportu? Zapraszamy do kontaktu! Wiedza i doświadczenie naszego zespołu są do Twojej dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować zarówno drogą telefoniczną, jak i wykorzystując do tego celu wiadomość e-mail.Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.