Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Meble tapicerowane – Chełmek

Chełmek znajduje się na liście miast do których dostarczamy meble tapicerowane pochodzące z naszej fabryki znajdującej się w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej. Współpracujemy również z klientami prywatnymi i komercyjnymi z innych miejscowości zlokalizowanych w Małopolsce i na Śląsku. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy dowieźli nasze meble wypoczynkowe również do innych regionów naszego kraju. Szczególnie że podczas ponad 35-letniej działalności nasze produkty znalazły się w domach, mieszkaniach, firmach i lokalach usługowych nie tylko na terenie polski, ale również poza jej granicami. Ekspozycję naszych mebli zobaczyć można zarówno w salonie firmowym zlokalizowanym w Barwałdzie Górnym 13A przy drodze krajowej numer 52, jak również na naszej stronie internetowej.

1 Komplet Stylowy Romeo.JPG 3 Wysoki Narożnik z Funkcją Spania Ede 5 Nowoczesna Sofa-Wersalka Bez Boków Tr

Szeroki asortyment mebli wypoczynkowych

W ofercie firmy MEBLES znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć się w najwyższej jakości meble wypoczynkowe. W konkurencyjnych cenach producenta mamy wygodne narożniki do salonu i kuchni, kanapy, łóżka, wersalki i tapczany. Oferujemy również rozkładane fotele i amerykanki oraz krzesła, pufy i loże przeznaczone do lokali gastronomicznych. Dodatkowo masz do wyboru szeroką gamę tkanin tapicerskich w wielu różnorodnych wzorach i kolorach. Meble produkujemy również z wysokiej jakości skór naturalnych i ekologicznych. A jeśli potrzebujesz sofy lub narożnika w innych wymiarach niż standardowe to nie problem, ponieważ jako producent dajemy możliwość zamówienia każdego mebla w wymiarach niestandardowych. Dzięki temu możesz dopasować meble do posiadanej przestrzeni, nie tracąc nic z ich estetyki i funkcjonalności. Prościej już naprawdę się nie da.
Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja i chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów oraz oferowanych warunków współpracy zachęcamy do kontaktu z biurem naszej firmy.

2 Nowoczesny Narożnik Paryż.JPG 8 Komplet Wypoczynkowy na Stelażu Dębo 4 Narożnik Kuchenny.JPGStrona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.