MEBLES - Producent mebli tapicerowanych. Polecamy narożniki na wymiar. Dowolny materiał i konfiguracja. Zapraszamy

MEBLES Sarapata zaprasza wszystkich klientów indywidualnych i firmy z miejscowości Dąbrowa Górnicza do zakupu mebli w nasze firmie.

Produkujemy meble tapicerowane w miejscowości Barwałd Górny mieszczącej się obok miasta Kalwaria Zebrzydowska. Obszar naszej działalności obejmuje miejscowość Dąbrowa Górnicza do której możemy po ustaleniu szczegółów i kosztów dowieź meble lub zapraszamy do odbioru osobistego w siedzibie firmy.

kompletywypoczynkowem.JPG naroznikim.JPG wersalkim.JPG

W ofercie sprzedawanych produktów znajdą Państwo takie meble wypoczynkowe jak:

- narożniki, rogówki

- narożniki kuchenne, loże

- sofy, kanapy

- wersalki

- tapczany

- podkowy

- fotele rozkładane, amerykanki

oraz krzesła, pufy i fotele.

Naszych mebli nie zobaczą Państwo na żywo w Dąbrowie Górniczej. Zapraszamy do zapoznania się w ofertą umieszczoną na stronie oraz przyjazdu do naszego firmowego salonu mieszczącego się w Barwałdzie Górnym 13A w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej.

Dużym naszym atutem jest indywidualne podejście do klienta. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z producentem. Możemy państwu zaoferować mebel wykonany w dowolnej tkaninie z setek wzorów lub skórze ekologicznej(eko-skórze) czy skórze naturalnej z dziesiątek kolorów.

W razie potrzeby możemy wykonać meble na wymiar. Duże lub małe na zamówienie.

rogowkam.JPG kompletm.JPG naroznikikuchennem.JPG

Więcej informacji o meblach dla klientów z Dąbrowy Górniczej znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy do przeglądnięcia i zapoznania się z całą ofertą.

Słowa kluczowe związane z pod stroną:

meble tapicerowane Dąbrowa Górnicza, sofy, wersalki, fotele rozkładane, tapczany, meble wypoczynkowe, krzesła, rogówki, meble skórzane, narożniki Dąbrowa Górnicza

W razie jakich kolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego, emailowego bądź też osobistego.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.