Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Wyprzedaż ekspozycji – Kalwaria Zebrzydowska

Jeśli poszukujesz estetycznych i funkcjonalnych mebli wypoczynkowych w doskonałych cenach zachęcamy do odwiedzenia wyprzedaży ekspozycji mebli tapicerowanych w naszym salonie firmowym znajdującym się w Barwałdzie Górnym 13A przy drodze krajowej nr 52 łączącej Kraków, Wadowice oraz Bielsko-Białą w pobliżu Kalwarii Zebrzydowskiej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu, jednakże przed planowaną wizytą w soboty i niedziele prosimy o wcześniejszy kontakt.

Jeśli szukasz funkcjonalnych mebli wypoczynkowych, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W ofercie mamy zarówno wygodne sofy i narożniki, jak również wielofunkcyjne tapczany, wersalki i amerykanki oraz praktyczne fotele rozkładane, łóżka tapicerowane i pufy. Wszystkie najwyższej jakości, dostępne od ręki w najlepszych cenach na rynku.


Meble tapicerowane w okazyjnych cenach

Wyprzedaż tapicerowanych mebli wypoczynkowych jest doskonałą okazją, aby nabyć pełnowartościowe produkty, bez okresu oczekiwania na realizację zamówienia. To świetne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na czasie. W życiu nie brakuje sytuacji, w których wyposażenie domu lub mieszkania jest potrzebne praktycznie na już i wtedy nasza propozycja staje się szczególnie atrakcyjna.
Z naszej szerokiej oferty wyprzedażowej chętnie korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i komercyjni, którzy nie lubią przepłacać, a jednocześnie cenią sobie wysoką jakość wykonania mebli przekładającą się bezpośrednio na ich trwałość, estetykę i wygodę codziennego użytkowania. Jeśli również i Ty należysz do tego grona, zachęcamy do wizyty w naszym salonie firmowym. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto nas odwiedzi znajdzie w dostępnym asortymencie meble wypoczynkowe, które go zachwycą. Zapraszamy serdecznie!

  • WYPRZEDAŻ z ekspozycji OKAZJA! 2550złNowy, wygodny i wysoki narożnik Eden(dostępny od ręki).W pięknym i modnym szarym kolorze (w rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej).Rogówka posiada dodatkowo funkcję spania i pojemnik.-Wymiar narożnika około 275x210cm.-Wysokość około 100cm-Głębokość około 90-95cm-Głębokość siedziska około 55cm-Wysokość siedziska około...


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.