Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli tapicerowanych, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli wypoczykowych w atrakcyjnych cenach.

Meble tapicerowane – Bukowno

Bukowno jest jednym z miejsc na mapie naszego kraju, do którego dowozimy wysokiej jakości meble tapicerowane, które produkujemy od ponad 35 lat. Ponadto oferujemy transport naszych mebli wypoczynkowych na terenie całej małopolski i śląska. Jednak, jeśli mieszkasz w innym regionie naszego kraju i nasze produkty zachwyciły Cię na tyle, że chcesz je zakupić, napisz do nas lub zadzwoń. Dołożymy wszelkich starań, aby ich dostawa dotarła do Ciebie tak szybko jak to tylko jest możliwe.

Meble tapicerowane na indywidualne zamówienie produkujemy Barwałdzie Górnym w pobliżu Kalwarii Zebrzydowskiej i tam również znajduje się nasz salon firmowy, w którym można na żywo obejrzeć większość oferowanego asortymentu, jak również zakupić pełnowartościowe meble z wyprzedaży ekspozycji w atrakcyjnych cenach.

Meble wypoczynkowe na indywidualne zamówienie

W ofercie firmy MEBLES znajdziesz meble wypoczynkowe niezbędne do wyposażenia pokoju dziennego, kuchni czy sypialni. Oznacza to, że w asortymencie mamy zarówno sofy i narożniki do salonu i kuchni, jak również tapczany, wersalki, amerykanki, łóżka, rozkładane fotele, krzesła i pufy. Mamy również coś, co zainteresuje klientów komercyjnych – komfortowe loże przeznaczone do restauracji, klubów i barów.

Nasze produkty zamawiać można w dziesiątkach wzorów i kolorów tkanin tapicerskich oraz skór ekologicznych i naturalnych. Tak duży wybór produktów oraz materiałów przeznaczonych do ich produkcji sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów poszukujących mebli estetycznych, funkcjonalnych oraz trwałych. Warto również dodać, że oprócz mebli produkowanych w klasycznych rozmiarach jako producent mamy możliwość wykonania ich na interesujący zamawiającego wymiar. To dodatkowo umożliwia dopasowanie mebli tapicerowanych do posiadanej przestrzeni.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej. Jesteśmy również do dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu poprzez telefon lub wiadomość e-mail.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.