WYPRZEDAŻ ekspozycji

Zapraszamy codziennie do obejrzenia stacjonarnej ekspozycji mebli z wyprzedaży, również w sobotę i każdą niedzielę,
przed przyjazdem prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępny jest duży wybór
mebli tapicerowanych w atrakcyjnych cenach.

Meble tapicerowane – Kraków

Firm produkujących nowoczesne meble tapicerowane jest wiele, jednak niewiele z nich ma ponad 35-letnie doświadczenie w branży i tysiące zadowolonych klientów na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami. To właśnie wyróżnia ofertę firmy MEBLES, której fabryka oraz salon firmowy znajduje się w Barwałdzie Górnym w okolicach Kalwarii Zebrzydowskiej. Lokalizacja naszego przedsiębiorstwa zachęca do zakupów zarówno klientów z pobliskiego Krakowa, jak również innych miejscowości województwa małopolskiego. Często gościmy również kontrahentów prywatnych i komercyjnych z terenu śląska. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie realizacji zamówień również z innych regionów naszego kraju.

1 Komplet Stylowy Romeo.JPG 3 Wysoki Narożnik z Funkcją Spania Ede 5 Nowoczesna Sofa-Wersalka Bez Boków Tr

Narożniki, sofy i wersalki wprost od producenta

Asortyment oferowany przez naszą firmę obejmuje różnorodne meble tapicerowane znajdujące zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach, jak również w firmach i lokalach gastronomicznych. W ofercie mamy narożniki do salonu i kuchni (również narożniki z funkcją spania), sofy klasyczne oraz sofy rozkładane, tapczany, wersalki, fotele klasyczne i rozkładane, amerykanki, krzesła oraz pufy. Właścicieli pubów, barów i restauracji z pewnością ucieszy fakt, że produkujemy również komfortowe i efektowne loże na indywidualne zamówienie.
Naszym klientom zapewniamy również szeroki wybór tkanin tapicerskich w setkach wzorów i kolorów oraz skóry naturalne i ekologiczne. Każdy z produktów opuszczających naszą fabrykę może zostać wykonany z wybranego przez kontrahenta materiału. Dodatkowo dajemy możliwość zamówienia mebli na indywidualny wymiar. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby klientów o różnorodnych gustach, wymaganiach i oczekiwaniach, również takich, którzy dysponują niewielką (lub przeciwnie bardzo dużą) przestrzenią użytkową, którą chcą funkcjonalnie zagospodarować.
Jeśli więc interesują Cię nasze meble tapicerowane i chciałbyś złożyć zamówienie lub dowiedzieć się więcej na ich temat zapraszamy do kontaktu z biurem naszego przedsiębiorstwa. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu są do Twojej dyspozycji.

2 Nowoczesny Narożnik Paryż.JPG 8 Komplet Wypoczynkowy na Stelażu Dębo 4 Narożnik Kuchenny.JPGStrona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o ciasteczkach znajdziesz tutaj.